لذت داستان در کتابخانه شفق

شنبه 23 تیر 1397 10:32

نشست کتابخوانی در کتابخانه شفق به صورت گروهی بین اعضای کتابخانه روز چهارشنبه 6 تیرماه برگزار می شود.در این نشست گروهی، فرصتی به اعضا داده می شود تا کتاب هایی را که هنوز نخوانده اند توسط یکدیگر مطالعه کنند.
کتاب«روی ماه خداوند را ببوس»  اثر مصطفی مستور  با حضور الهام تیموری (نویسنده و منتقد)در قالب نشست ادبی «لذت داستان» در کتابخانه فرهنگسرای شفق هم خوانی می شود. کتاب "روی ماه خداوند را ببوس" نوشته‌ی مصطفی مستور   ، رماني است واقعيت گرا، در بيست بخش، كه در سال هفتاد و نه به چاپ رسيده است. درونمايه از نوع عقايد و مبتني بر جدل است. نويسنده در اين رمان افكار، ديني، معرفت شناسي، جامعه شناسي و... خود را با زبان شخصيت هاي داستان بيان مي كند كه بر پايه سه محور اساسي: (شك، عدم قطعيت، تنهايي)، بنيان نهاده است.آنچه را كه نبايد ناديده گرفت، دغدغه اصلي نويسنده، يعني خدامحوري و تفكر و انديشه ايمان و تقدس و تلاش انسان براي كشف خود و كشف معنا و خدا، در داستان است كه حتماً داراي ارزش فوق العاده است. و به خاطر اين امر بايد از نويسنده تشكر كرد.گفتنی است لذت داستان با هدف اعتلای فرهنگ کتابخوانی و جذب مخاطبین به کتاب و کتابخانه  یک چهارشنبه در ماه در کتابخانه شفق برگزار می گردد.

علاقه مندان جهت حضور در برنامه یاد شده به  کتابخانه فرهنگسرای شفق واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی، خیابان21 بوستان شفق مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88706869 تماس حاصل فرمایند.

زمان برگزاری: چهارشنبه 6 تیر ساعت 17

بازدید 152بار


پرینت
تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 .ثنا محفوظ می باشد