روی خط زندگی در کتابخانه فرهنگ‌سرای خانواده

چهارشنبه 30 مرداد 1398 15:6

     کتابخانه فرهنگ‌سرای خانواده با مستقر کردن «اتوبوس کتابگرد هدهد» در محله‌های منطقه 6، برای پرکردن اوقات فراغت و جذب خانواده‌ها و کودکان به کتاب و کتابخوانی همراه با برنامه‌های متنوع و سرگرمی به شهروندان خدمات فرهنگی، کتابخانه‌ای و هنری ارائه می‌دهد.
     در این برنامه اتوبوس با کتاب‌های مناسب کودک و نوجوان و بزرگسال در موضوعات گوناگون سعی در معرفی و مشاوره برای انتخاب کتاب و نشستی دوستانه با کتاب دارد.
     برپایی ایستگاه های نقاشی و بازی‌های گروهی، فکری، خلاقانه، قصه‌گویی برای کودکان، شاهنامه‌خوانی همراه با نقاشی از شخصیت‌های ملی و قهرمانان شاهنامه و آموزش مهارت‌ها به کودکان و نوجوانان از جمله برنامه‌هایی است که در قالب اتوبوس کتابگرد هدهد از 22 لغایت 28 مرداد در محله‌های یوسف‌آباد، بوستان شفق، آرژانتین، بوستان ساعی، تره‌بار منطقه 6 و بوستان لاله با مشارکت شهرداری تهران برگزار می‌شود.
     سه‌شنبه‌ها در عصرانه‌های شادی، کتابخانه در برنامه کتاب پارک تهران به معرفی کتاب برتر می‌پردازد. همچنین در پاتوق‌های کتاب، با انتخاب کتاب‌های خوب همراه با نویسنده نشست‌های کتابخوانی برگزار می‌گردد.
     علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگ‌سرای خانواده واقع در بوستان شفق، یوسف‌آباد، خیابان اسدآبادی، خیابان21 بوستان شفق مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88706869 تماس حاصل فرمایند.

بازدید 44بار


پرینت
تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 .ثنا محفوظ می باشد