مسابقه کتابخوانی وقتی مهتاب گم شد "هم زمان با سفر کاروان‌های زیارتی راهیان نور"

شنبه 2 اردیبهشت 1396 8:21

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مسابقه کتابخوانی "وقتی مهتاب گم شد " را هم زمان با ایام نوروز و سفر کاروان‌های زیارتی راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب و جنوب غرب کشور برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری، حجت الاسلام و المسلمین ناصری‌پور، معاون فرهنگی سازمان در توضیح این خبر گفت: فراغت ایام نوروزی و سفر زیارتی کاروان‌های راهیان نور، فرصت مناسبی برای مطالعه است و چه زیباتر و مفیدتر خواهد بود که این مطالعه با یاد شهدا و توسل شفاعت از شهدا در آغاز سال انجام شود. سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هر ساله مسابقات فرهنگی ویژه‌ای برای ایام تعطیلات نوروز برگزار می‌کند و پیشنهاد امسال، مسابقه کتابخوانی از کتاب وقتی مهتاب گم شد است.

ناصری‌پور گفت: این کتاب مفتخر به یادداشتی تحسین برانگیز از سوی مقام معظم رهبری شده و سرتا سر کتاب مالامال از اخلاص و ایثار و حماسه است و نثر روان آن برای همه گیراست. معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری افزود: آن چه با خواندن این کتاب به انسان دست می‌دهد احساس معنویت، ستایش نسل سرافراز دفاع هشت ساله و دلتنگی مردانی که رفتند تا ایران اسلامی بماند و هر آن چه زاییده خلوص و پاکی است، در آن احساس می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به سایت کتابخانه‌های عمومی تهران www.tlib.ir  مراجعه و بروشور مسابقه را از اینجا دریافت نمایند، پرسشنامه اینترنتی را کامل کنند یا از طریق پیامک، گزینه‌های صحیح را به سامانه ۲۰۰۰۱۸۳۷۴۵ ارسال نمایند.

بازدید 1153بار


پرینت
تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 .ثنا محفوظ می باشد